MHP’DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

MHP’DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
Yayınlama: 22.04.2023
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanlığı’nda bayramlaşma töreni yapıldı.

Bayramlaşma programına; Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Başkanı Adem Kar, MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Dönmez,  2. Sıra Milletvekili Adayı Murat Orhan, 3. Sıra Milletvekili Adayı Dilek Ünver, belediye başkanları, Merkez ilçe ve ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Programda ilk olarak milletvekili adayları Dilek Ünver, Murat Orhan ve Ahmet Dönmez kısa birer konuşma yaparak, partililerin ve katılanların bayramlarını kutladılar.

Programda bir konuşma yapan MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da partililerin ve katılımcıların bayramlarını kutlayarak “Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakı çatısı altında 2018 yılında verdiği bütün sözleri büyük ölçüde yerine getiren bir parti. EYT, af yasası, 3600 ek gösterge, enerjide ve tarımda millileşme, ulusal güvenlik konularında beş yılı dolu dolu geçirdi ve halkına vaat ettiği bütün sözleri tuttu. Yine Milliyetçi Hareket Partisi Karabük geneline bakıldığında başta İl Belediyemiz ve Başkanımız Sayın Rafet Vergili, Eskipazar Belediyemiz, Yenice Belediyemiz ve Yortan Belediyemiz de vermiş oldukları güzel, şeffaf ve bütüncül hizmetler seviyesinde Karabük’lülerin beğenisini ve takdirini topladı. Gelmiş olduğumuz bu noktada hem partimizin Türkiye genelinde ortaya koymuş olduğu duruş, milletinin ve devletinin yanındaki sarsılmaz duruşu, hem yerelde belediyecilik hizmetlerinde ortaya koymuş olduğu takdire şayan hizmetler, hem de 14Mayıs’ta ortaya koymuş olduğu hedefleri ile yine hemşehrilerimizin teveccühünü kazanır bir noktadadır. Bundan dolayıdır ki milletvekili adaylarımıza siz Karabük’lülerden destek bekliyoruz.” dedi.

Adem Kar konuşmasının sonunda Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin Karabük ziyareti ile ilgili bilgiler vererek “30 Nisan 2023 tarihinde saat 13.00’da Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin Karabük’e ziyaretleri söz konusu. Karabük programı dahilinde bir miting gerçekleştirilecek ve aynı zamanda Karabük Belediyemizin hizmetlerinin açılışı gerçekleştirilecektir. Bütün Karabük’lü hemşehrilerimizi bu mitinge davet ediyoruz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.