POLİS AKADEMİSİ ARMONİ ORKESTRASINDAN MUHTEŞEM KONSER

POLİS AKADEMİSİ ARMONİ ORKESTRASINDAN MUHTEŞEM KONSER
Yayınlama: 01.09.2023
A+
A-

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılı kutlamaları kapsamında İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Armoni Orkestrası tarafından “Zafer Konseri” verildi.

Polis Armoni Orkestrası tarafından seslendirilen, “Gönül Dağı, Telli Turnam, Yalan Dünya, Haydi Söyle, Hey Gidi Karadeniz, Bambaşka Biri, Mağusa Limanı, Elfida, ” gibi bir birinden güzel türkü ve şarkılara salonda bulananlar cep telefonu ışıkları ile eşlik ederken Aydın Efelerinin Zeybek Gösterisi büyük beğeni ile izlendi.

Safranbolu Leyla Dizdar Kültür Merkezinde düzenlenen muhteşem konsere; Vali Mustafa Yavuz ve eşi Süreyya Yavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa Duran, Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Fatih İnal, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş, POMEM Müdürü Zekeriya Çoban, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kurum müdürleri, vatandaşlar ile Polis Okulu öğrencileri katıldı.

Ayakta alkışlanan konser sonunda sahneye çıkan Vali Mustafa Yavuz, muhteşem gece için Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Fatih İnal ve Orkestra şefi ve üyelerine teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.