TUNCAY ÖZCAN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞI MÜRACAATINI YAPTI

Yayınlama: 21.11.2023
A+
A-

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyasi partilerde Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuruları devam ediyor.

Bir dönem Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı ve Karabük TSO Başkanlığı görevlerinde bulunan iş insanı Tuncay Özcan, Karabük Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den Aday Adaylığı müracaatını yaptı.

Ak Parti Karabük İl Başkanlığı’nda düzenlenen programa Ak Parti İl Başkanı Ferhat Salt, partililer ve Özcan’ın yakın çevresi katıldı.

Aday Adaylığı müracaatı öncesi kısa bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Ferhat Salt, şu ana kadar kendilerine üç aday adaylığı başvurusu yapıldığını, gün içinde de bu müracaatların alınmaya devam edeceğini ifade etti. Salt, konuşmasında Özcan’a aday adaylığı yolunda başarılar diledi.

Ak Parti Karabük Belediye Başkan Aday Adayı iş insanı Tuncay Özcan ise programda yaptığı konuşmada, Karabük’e hizmet sevdasıyla bu yola çıktığını ifade ederek, kendisini tanıttı. Özcan konuşmasının devamında “Bugün burada Karabük’ümüzü Türkiye Yüzyılına taşımak için aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Niyetimiz ve amelimiz çok açıktır. Ak Parti belediyeciliğini Karabük’e taşıyarak, Karabük’ümüzü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilan ettiği Türkiye Yüzyılına canla, başla hazırlamaktır. Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda yerli ve milli üretimin sembol şehri Karabük’e hizmet etmek benim için büyük bir onurdur. Daha önce üstlendiğim görevler dolayısıyla, şehrimizin sorunlarına yakinen vakıfım. Dolayısıyla yapmam gerekenleri bildiğim kadar, yapmamam gerekenleri de biliyorum. Memleketimize hizmet etmek, onu yakıştığı seviyelere çıkarmak için yeni bir vizyon ortaya koymalıyız. Bu hepimiz için bir vebaldir. Bu yüzden belediyemizin yeni bir soluğa, çağdaş bir vizyona ihtiyacı bulunmaktadır. Biz hizmete talibiz. Değerli partili arkadaşlarım; önümüzde kazanmamız gereken bir seçim ve yapmamız gereken pek çok şey var. Bundan dolayı her şeyden çok sizlerin gayretli çalışmanıza ihtiyacımız var. Genel Merkezimizin takdiri ve halkımızın teveccühü ile bu onurlu görevi üstlenmem halinde eğitim, sosyal donatılar, yeşil alanlar, yerel kalkınma ve sosyal hizmetler başta olmak üzere Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilan ettiği Türkiye Yüzyılına yakışır bir program ile Karabük’e hizmet getireceğimizi tüm halkımıza duyurmak istiyorum.” İfadelerine yer verdi.

Özcan programın sonunda Aday Adaylığı dosyasını, İl Başkanı Salt’a teslim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.