VALİ GÜREL’DEN, BAYRAM ÖNCESİ ZİYARETLER

VALİ GÜREL’DEN, BAYRAM ÖNCESİ ZİYARETLER
Yayınlama: 25.06.2023
A+
A-

Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri, Kurban Bayramı dolayısıyla bir dizi ziyaretlerde bulundular.

ŞEHİT VE GAZİ DERNEKLERİNE BAYRAM ZİYARETİ

Vali Fuat Gürel, Kurban Bayramı dolayısıyla protokol üyeleri ile birlikte ilk olarak Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şube Başkanı Sebahattin Çorbacı, Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hilmi Öksüzoğlu ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Karabük Şube Başkanı Nihat Kılıç ve dernek üyelerini ziyaret ederek şehit ailelerimizin ve Gazilerimizin Bayramlarını tebrik etti.

Sağlık ve mutluluk içinde bayram geçirmelerini temenni eden Vali Fuat Gürel, Dernek Başkanları nezdinde tüm üyelerine selamlarını yolladı.

TSD KARABÜK ŞUBESİNİ ZİYARET

Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri daha sora Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Karabük Şube Başkanı Muhittin Yılmaz’ı dernek binasında ziyaret ederek Kurban Bayramını tebrik ettiler.

Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Şube Başkanı Yılmaz, nazik ziyaretleri için Vali Fuat Gürel ile protokol üyelerine teşekkür etti.

Bugüne kadar Engelli vatandaşlar için yapmış olduğu başarılı ve gayretli çalışmalardan dolayı TSD Karabük Şube Başkanı Muhittin Yılmaz’a teşekkür eden Vali Fuat Gürel, Kurban Bayramını tebrik ederek tüm üyeleri ile birlikte sağlık ve mutluluk içinde bayram geçirmelerini temenni etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.